-3 ditë, ja Top 10 transferimet e fundit (FOTO LAJM)

Arturo Vidal (Juventus-Manchester United)
Pëlqej
Edhe tre ditë na ndajnë nga fundi i merkatos së verës dhe klube të ndryshme po punojnë për të marrë në skuadër futbollistët e dëshiruar. Kjo verë ka sjellë transferime të bujshme dhe shumë të shtrenjta siç ishin ato të Luis Suarez te Barcelona, James Rodriguez te Real Madrid apo Angel Di Maria te Manchester United, por duket se nuk do të mbyllet me kaq.

Sipas asaj që shkruan "Daily Mail", emra të tillë si: Vidal, Cech, Torres, Falcao apo Cavani janë ende në treg dhe klubet më në zë të kontinentit po bëjnë lëvizjet e fundit për ti afruar në skuadër.

Flitet se Real Madrid dhe Radamel Falcao kanë gjetur akordin mes tyre, por ende nuk ka asgjë zyrtare. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori