Adelina Berisha kërkon "Diçka më shumë’"(VIDEO)
Këngëtarja Adelina Berisha, ka sjellë bashkëpunimin me Blasta që titullohet “Diçka më shumë”. Krijues i kësaj kënge është reperi i njohur Genc Prelvukaj dhe ky është prodhim i Black Fish Entertainment, që po ashtu ka realizuar edhe videoklipin. Blasta vjen me këtë këngë, pas një albumi të suksesshëm të publikuar në vitin 2013. /albeu.com/
Shtuar më 16/06/2014, ora 18:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori