"La Masia", Top 5 golat e javës (VIDEO)
Pëlqej
"La Masia" njihet si një prej akademive më të mira të futbollit në botë dhe një prej furnizueseve më të mira me talente për Barcelonës.

Duke ditur që nga kjo derë kanë dalë yje si: Messi, Xavi, Iniesta, Busquets, Pique etj edhe vëmëndja e kamerave është përherë e madhe. Kështu që edhe mundësia për të fiksuar diçka interesante është e madhe.

Në videon e mësipërme ju sjellim Top 5 golat më të bukur të javës në "La Masia" ku spikat mbi të gjithë i riu Gabi Maertinez. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori