Premier League, Top 10 yjet që s'duhen humbur (FOTO LAJM)

1: Alexis Sanchez (Arsenal)
Pëlqej
Duhet edhe një javë nga starti i sezonit të ri futbollistik në Premier League dhe ekipet duken se janë gati për të treguar vlerat e tyre dhe për të arritur objektivat sezonalë.

Merkatoja e verës për klubet angleze ka qënë shumë e pasur si në shitje ashtu edhe në blerje ndaj dhe sezoni 2014-15 pritet me shumë interes.

Tabloidi britanik "Daily Mail" ka bërë një listë prej 10 futbollistësh, të cilët, sipas saj nuk duhen humbur gjatë sezonit të ri.

I pari është kileni i Arsenal, Alexis Sanchez, ndërsa i fundit në listë është Erik Lamela i Tottenham. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2014, ora 10:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori