Serie A, Top 11 i javës së 9 (FOTO LAJM)

Marco Sportiello - Atalanta
Java e nëntë e Serie A sheh në krye të klasifikimit në kuotën e 22 pikëve si Juventusin ashtu edhe Romën. Verdhekuqtë kaluan lehtësisht Cesenan, ndërsa kampionët në fuqi u mposhtën në "Marassi" nga Genoa.

Napoli u ndalBergamo nga një super Sportiello, Interi mposhti Sampdorian, ndërsa Cagliari dhe Milan u ndan në barazim 1-1. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2014, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori