Serie A, Top 11 i javës së katërt (FOTO LAJM)

PERIN - Genoa
Pëlqej
Serie A i ka mbyllur 9 ndehsjet e javës së saj të katërt që luajt në mesjavë, ndërsa sot në mbrëmje luhet edhe takimi i fundit Lazio-Udinese. Por Calciomercato nuk ka pritur shumë dhe menjëherë ka publikuar formacionin më të mirë të javës, bazuar në atë që futbollistët kanë dhënë në fushën e lojës.

Magjitë e Pjaniç dhe Osvaldo ndihmojnë Romën dhe Interin, ndërsa Juventus rigjen Vidalin. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori