Serie A, Top 11 që fiton më pak se 1 milion (FOTO LAJM)

Simone Scuffet (Udinese) - 300.000 euro
Pëlqej
A kanë rëndësi paratë në futboll apo jo? Shumica prej jush do të thotë po, por rasti që ju sjellim më sipër tregon krejt të kundërtën. Formacioni i mësipërm ka të bëjë me futbollistët më të mirë të Serie A që fitojnë më pak se një milion eurosezon.

Dhe të mendosh që disa prej tyre janë edhe pjesë e kombëtareve respektive dhe disa prej futbollsitëve që kanë spikatur më shumë në sezonin e fundit në Itali dhe jo vetëm.
Shtuar më 09/09/2014, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori