Top 10 golat e javës (VIDEO)
Nga La Liga në Serie A, nga Serie A në Bundelsigë, nga Bundelsiga në Eredivisie, e kështu me rradhë në të gjitha kampionatet e Europës për të ndjekur dhe shijuar Top 10 golat e javës.

Emra të mëdhenj dhe supergola që ia vlejnë ti shikosh dhe shijosh: Sergio Ramos, Mario Mandzukiç, Raphael Van Der Vaart, Jovetip, Cassano apo Totti. Kanë qënë këta autorët e 10 golave më të bukur të fundjavës sportive që lamë pas.

Që të 10 gola kampionësh dhe që ia vlen ti shijosh deri në fund. Vendosni ju cili është më i bukuri.../albeu.com/
Shtuar më 19/02/2013, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori