Top 10 ndeshjet më të çmendura të 2014-ës (FOTO LAJM)

1) BRAZIL-GJERMANIA 1-7 (Botëror 2014, Gjysmëfinale)
Viti 2014 ka dhuruar shumë ndeshje të bukura dhe emocionuese, por Portali Albeu ka zgjedhur 10 prej tyre si më të çmendurat, jo vetëm për rezultatet tenistike por edhe për faktin se kanë qënë të papritura, si para ndeshjes ashtu edhe gjatë tyre.

Sigurisht që mendja na shkon menjëherë te gjysmëfinalja e Botërorit "Brazil 2014" Brazil-Gjermani, e përfunduar në shifrat 1-7. Por nuk mbeten pas as Bayern Munchen-Real Madrid 1-4, Juve-Roma 3-2 apo Parma-Milan 4-5.

Ju mund të keni mendime të ndryshme ndaj dhe ne i mirëpresim sygjerimet tuaja. /albeu.com/
Shtuar më 01/01/2015, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori