Top 10 sulmuesit e merkatos së verës (FOTO LAJM)

Mario Gomez - Barcelona, Napoli
Gjuetia e sulmuesve në futboll ka nisur prej kohësh. Radamel Falcao, Edinson Cavani, Wayne Rooney dhe shumë të tjerë kanë nisur të tërheqin vëmëndjen e shumë klubeve me emër në Europë përsa i përket merkatos së ardhshme të verës.

Sulmuesi uruguajan i Napolit dhe ai kolumbian i Atletico Madrid janë ndër më të kërkuarit në Europë dhe për të cilët klubet janë gati të bëjnë çmendurira në shifra monetare.

Sport.Albeu ju sjell 10 sulmuesit, të cilët do ti japin edhe tonin merkatos që pritet të startojë në qershor dhe që pritet të jetë ndër më interesantet e viteve të fundit. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2013, ora 15:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori