Top 10 të dashurat e Marco Borriellos (FOTO LAJM)

Eleonora Abbagnato
Është një prej sulmuesve më të njohur në Serie A dhe jo vetëm. Lojtar i kombëtares italiane dhe pjesë e skuadrave më të mëdha në Itali si: Milan, Juventus apo Roma. Quhet Marco Borriello, është futbollist profesionist por në të njëjtën kohë di të bëjë shumë mirë edhe playboy-in. Bomberi napolitan, përveçse golave spektakolarë që ka shënuar, njihet edhe për jetën e tij private shumë aktive dhe për numrin e madh të të dashurave që ka ndërruar.

Lidhja e tij e parë e famshme ishte ajo me show-girlin argjentinas Belen Rodriguez, me të cilën qëndroi për disa vjet, por pasi u nda me të Borriello nisi edhe jetën e tij private të shfrenuar. Për momentin ai është në një lidhje me super-modelen braziliane të "Victoria's Secrets" Izabel Goulart, të cilën e njohbu gjatë Festivalit të Kanës, por deri më sot Marco Borriello ka kaluar nëpër duar plot 10 emra të njohur të televizionit apo pasarelave. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2013, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori