Top 11 i javës në Champions League (FOTO LAJM)

Roef - Anderlecht
Ndeshjet e para në grupe të Champions League dhe kemi menjëherë gola dhe spektakël. Shumë kampionë e treguan veten menjëherë duke nisur nga Gervinho i Romës, Tevez i Juventus apo Brahimi i Portos, autor i një tregolëshi në fitoren ndaj Bate Borisov.

Që të tre janë pjesë e formacionit më të mirë që UEFA ka përzgjedhur për takimet e para.

Si rrallë herë në këtë Top 11 nuk janë as Cristiano Ronaldo dhe as Lionel Messi. /albeu.com/

TOP 11 (4-4-2): Roef (Anderlecht); Carlao (Apoel), Boateng (Bayern), Pique (Barcellona), Moreno (Liverpool); Bale (Real Madrid), Brahimi (Porto), Grosskreutz (Borussia Dortmund), Gervinho (Roma); Tevez (Juventus), Dominguez (Olympiacos).
Shtuar më 19/09/2014, ora 15:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori