Top 11 legjendat e Serie A (FOTO LAJM)

Francesco Totti, Roma
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Serie A ka patur perhere ne gjirin e saj emra te medhenj, te cilet i kane dhuruar shume jo vetem futbollit italian por edhe atij boteror, shkruan Portali Albeu.

Per kete arsye shume prej tyre, pavaresisht kalimit te viteve, mbeten simbole te Milanit, Juventusit, Interit, Romes apo Lazios.

Ne foto-galerine e mesiperme Portali Albeu ju sjell 11 legjendat e Serie A, te cilet kane bere histori me numrin e ndehjeve te luajtura apo me golat e shenuar. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2016, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori