Top 11 ndërhyrjet "killer" në futboll (VIDEO)


Të gjithë fansat e futbollit kanë mbetur të shokuar nga ndërhyrja që mbrojtësi kroat Josip Simuniç i bëri mesfushorit serb Miralem Sulejmani gjatë derbit ballkanik të së premtes. Por ndërhyrja killer e mbrojtësit kroat është fundi i një serie të gjatë faullesh brutalë.

Nga Marco Materazzi ndaj Roy Keane, për të kaluar tek ish juventini Pablo Montero dhe klshtu me rradhë ju servirim në videot e mësipërme 11 rastet për të cilat duhet të ndërhynte "kodi penal"
Shtuar më 08/09/2013, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori