Top 5 yjet që u blenë shtrenjtë e u shitën lirë (FOTO LAJM)

Lilian Thuram - Mbrojtësi francez u shit te Juventus për 45 milionë euro dhe më pas kaloi në Barcelonë për vetëm 5 milionë euro.
Çdo merkato shohim transferime shumë të shtrenjta, por nëse për disa futbollistë paguhet shumë, për disa të tjerë nuk paguhet fare edhe pse këta të fundit janë ndër më të mirët në qarkullim, përcjell Portali Albeu.

E përditshmja sportive madrilene "Marca" ka publikuar 5 transferimet që kushtuan miliona euro, ndërsa u larguan për pak ose 0 euro. /albeu.com/


Shtuar më 26/04/2015, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori