UEFA: Ja Top 11 i çerekfinaleve të Champions-it (FOTO LAJM)

Jan Oblak - Atletico Madrid
UEFA ka publikuar formacionin më të mirë përsa i përket fazës çerekfinale të Champions League

Bayern Munchen kryeson me plot 4 futbollistë, më pas vjen Real Madrid dhe Barcelona me nga 2 dhe më pas me një lojtar përfaqësohen Juventus, Monaco dhe Atletico Madrid, përcjell Portali Albeu.

Janë jashtë formacionit emra si Messi, Ronaldo apo Suarez. /albeu.com/


Shtuar më 23/04/2015, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori