Willian zgjedh Top 5-shen e ëndrrave (FOTO LAJM)

Andres Iniesta
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Futbollisti i Chelsea-t, Willian, ka zgjedhur Top 5 e endrrave, lojtare te cilet edhe e kane frymezuar brazilianin, shkruan Albeu.com.

"Mendoj se ata jane te medhenj. Ka shume lojtare qe mund te jene ne ate liste, por keta jane futbollistet qe une i admiroj. Gjithmone me ka pelqyer ti shoh duke luajtur. Gjithashtu edhe stilin e tyre te lojes, gje nga e cila edhe jam frymezuar", ka thene Willian, percjell Portali Albeu. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2016, ora 13:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori