Të gjithë po tallen në Itali me ngjyrën e flokëve të Hysajt (FOTO LAJM)

Elseid Hysaj pak ditë më parë ndryshoi ngjyrën e flokëve të tij në të verdhë. Mbrojtësi i krahut është kthyer në qesharak në rrjetet sociale.

Tifozët italianë të cilët theksojnë se nuk kërkojmë asgjë më shume se vetëm të bëjmë shaka e duke mos dashur të ofendojmë lojtarin, kanë modifikuar disa foto.

foto koka e Hysajt zëvendëson shumë gjëra duke filluar me Topin e Artë dhe duke përfunduar me shoqëruesin e Barbiet. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori