Mustang Shelby G.T.500CR i Lewis Hamilton (FOTO LAJM)

Lewis Hamilton dhe Mustang Shelby G.T.500CR
Kampioni i Formula 1 Lewis Hamilton ka postuar në llogarinë e tij në Instagram foto nga makina e tij më e re: një Mustang Shelby i vitit '67, me një motor prej 545 kuajsh fuqi.

Për një makinë të tillë çmimi fillon nga 150 mijë euro. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2015, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori