Adriano e pi birrën në filxhan çaji
Ish-futbollisti i Interit Adriano nuk heq dot dorë nga alkooli. Mësohet se drejtuesit e Corinthias po provojnë me të gjitha mënyrat që braziliani të mos pijë më birra pasi Adriano vazhdon të peshojë më shumë se 100 kilogramë dhe rikuperimi i tij po ecën me ritme shumë të ngadalta.

Pasi ka qënë në shumë raste pre e paparacëve Adriano ka menduar që për t’i shpëtuar syrit të objektivit të mos heqë dorë nga birra por ta pijë atë në një filxhan çaji. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2011, ora 19:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori