Alarm për bombë në trenin me shqiptarë në Lens Paris
Një alarm bombetrenin Lens Paris ka terrorizuar të gjithë njerëzit.

Treni i shpejte TGV qe udhëtonte nga Lens per Paris i orës 18:32 minuta ka ndalur ne stacionin e Arras pas një alarmi për bombe.

Mësohet se mbi 1000 shqiptare ndodhen në tren në rrugn e kthimit për Paris.

Sipas policisë thuhet se është gjetur një bagazh i pashoqëruar dhe i dyshimte./Albeu.com/

Shtuar më 11/06/2016, ora 19:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori