"Apokalips" në Stamboll, përmbyten rrugët dhe sheshet (VIDEO)
Reshjet e pasdites së sotme kanë përmbytur lagje të tëra në Stamboll përfshi edhe pjesën turistike.

Mediat lokale raportojnë për një nivel të lartë reshjesh, si rrallë herë më parë, gjë e cila ka bërë që rrugicat të kthehen në lumenj dhe sheshet në liqene.Për më tepër, ndiqni videot e mësipërme! /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2019, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori