E bukur dhe e guximshme, njihuni me princeshën arabe që ka thyer rregullat e sheikëve (FOTO LAJM)

Deena Abdulaziz Al-Saud është princesha e Arabisë Saudite. Ndryshe nga banorët e zakonshëm të vendit, ajo nuk vesh as hixhab e as burka.

Princesha zotëron një operon një zinxhir butikësh në Arabinë Saudite.

Ndoshta kjo është arsyeja pse ajo ka këtë imazh të guximshëm europian, flokë të shkurtër, veshje të shkurtra, dhe buzëqeshje në fytyrë.

Shtuar më 02/07/2020, ora 14:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori