Gjyshja i "tregon muskujt" hajdutes (VIDEO)
Një 81-vjeçare e guximshme ka treguar sesi u përball me një hajdute që u përpoq ti vidhte paratë e pensionit ndërsa po i tërhiqte nga bankomati.

Doreen Jones po tërhiqte lekët në bankomat me kartë në Blackheath, West Midlands, kur u sulmua nga një grua e re, e cila i erdhi nga pas.

Dhe pamjet e pabesueshme tregojnë gjyshen, e cila përballet me hajduten dhe e detyron të largohet me vrap.

"Ajo nuk priste që unë të reagoja ashtu. Hajdutja priste një grua të dobët, por zgjodhi personin e gabuar,"-tha Jones.
Shtuar më 19/09/2019, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori