I erdhën në majë të hundës femrat, futbollisti bëhet prift për të varfërit

Pëlqej
Dikur ai fitonte 600.000 paund në vit si futbollist por sot është kthyer në një prift dhe mban mesha për të varfrit.

Ish-mesfushori i "Manchester United", Philip Mulryne tani bën një jetë që është shumë larg nga ditët e tij me makina të shpejta dhe marrëdhënieve seksuale me shumë femra.

"Stili i jetësbëja më sillte kënaqësi, por asgjë nuk zgjaste. Fillova të mërzitesha dhe kërkoja gjithnjë e më shumë. Pas disa kohësh nisa të pyes veten se çfarë po bëja.

Derisa kuptova se ai nuk ishte stili i jetës që do më bënte të lumtur", ka rrëfyer Mulryne. /albeu.com/

Shtuar më 18/11/2017, ora 15:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori