Ishte burri më i shëndoshë në botë por nuk do ta besoni si ndryshoi (FOTO LAJM)

Britaniku Paul Mason, u zhvendos në SHBA në vitin 2014, për të nisur një jetë të re, pas ndryshimit në peshë nga një operacioni në stomak.

Ish burri më i shëndoshë në botë, tanimë dëshiron të kthehet në SHBA “për të marrë asistencën” që i nevojitet.

Ai shton gjithashtu se rikthimi, do të jetë gjithashtu për t’u rikthyer jetës në vijë të drejtë, duke ndjekur dhe një diet personale.
Shtuar më 21/05/2019, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori