Policia e LA zbulon shkaqet e aksidentin tragjik ku humi jetën ylli i NBA-së
Helikopteri në të cilin ishte Bryant me vajzën e tij dhe 7 persona të tjerë po udhëtonte në kushtë të rënda atmosferike.

Një zëdhënës i policisë së Los Angelos ka thënë për CNN se: "Helikopteri kishte shikueshmëri të dobët në atë moment për shkak të mjegullës dhe motit me re".

Ai ka shtuar se kushtet atmosfetrie në ato momente nuk ishin as në minimumin e standartit për të fluturuar. /albeu.com/

Shtuar më 27/01/2020, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori