Udhëtarët bëhen gati për të vdekur, por ky pilot hero u shpëton jetën (VIDEO)

Pëlqej
Teknologjia ka avancuar shumë duke bërë që pjesën më të madhe të komandave dhe kontrollin e avionit ta ketë kompjuteri, megjithatë në momente kritike ndërhyrja e pilotit është vendimtare.

Kjo konfirmohet plotësisht nëse shohim këtë video të publikuar dy ditë më parë në rrjetet sociale, ku disa pilotë mjaft të aftë arrijnë t'i ulin avionët e tyre me sukses në një prej aeroporteve më të populluara të Anglisë, siç është ai i Leeds-it.

Për më tepër, ndiqni video! /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 17:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori