11 lojtarët më të kërkuar në Google gjatë Botërorit (FOTO-LAJM)

Google publikon formacionin me lojtarët që janë kërkuar më shumë në motorin e kërkimit gjatë zhvilliimt të Botërorit në Brazil. Sigurisht që pjesë e kësaj 11-she janë dy sulmuesit e Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi.

Në këtë formacion janë edhe Neymar, Robben, Pirlo e Khedra. /albeu.com/


Shtuar më 16/07/2014, ora 16:28
sara khan
e Premte 15 Prill 2016, Ora 15:20
edhe pike asht shum fani

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori