A e dinit? Klose është dhëndër në Mitrovicë (FOTO LAJM)

Miroslav Klose, njeriu arriti të shënonte në ndeshjen e djeshme kundër Ganës dhe që barazoi rekordin që mbahej nga Fenomeni brazilian Ronaldo me 15 gola të shënuar në Kupat e Botës, është i martuar me një shqiptare.

Gruaja e Klose, i cili ka lindur në Poloni, quhet Silvia. Ata kanë dy fëmijë, njëri quhet Luan e tjetri Noah.

Sipas "Lajm", Silvia ka nënshtetësi polake, por është me origjinë nga Kosova, më saktë nga Mitrovica. /albeu.com/
Shtuar më 22/06/2014, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori