Keqkuptohet fotoja e Shaqirit me Mehmedin (FOTO LAJM)

Ylli i Zvicrës dhe Bayern Munchen Xherdan Shaqiri postoi një fotografi në profilin e tij në Facebook ku shfaqej bashkë me shqiptarin tjetër Admir Mehmedi, duke treguar miqësinë që kanë së bashku. Por, fotografia e dy yjeve shqiptarë u keqkuptua dhe shumica e komenteve ishin negative për ta.

"One team one love" (një ekip, një dashuri), shkruan Shaqiri mbi foto, e cila i tregon të dy futbollistët në një pozicion jo fort të volitshëm.

Futbollisti gjilanas mori një epitet aspak të bukur nga disa prej komentuesve. /albeu.com/

Shtuar më 13/06/2014, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori