"Nëse mposhtim Kosta Rikën, dua puthje nga mbretërsha Angleze"

Mario Balotelli, ka thënë se ai kërkon që mbretëresha e Anglisë t’i japë atij një puthje në faqe në shenjë falënderimi në rast se Azzurët mposhtin Kosta Rikën.

Disfata e Anglisë ndaj Uruguait do të thotë se ata varen nga një fitore e Italisë ndaj Kosta Rikas në ndeshjen vendimtare që zhvillohet të premtën.

Nëse Italia barazon me Kosta Rikën atëherë do të eliminohet Anglia dhe Balotelli ka kërkuar që mbretëresha ta puthë atë në faqe në shenjë falënderimi në rast se e mposhtin Kosta Rikën.

Shtuar më 20/06/2014, ora 00:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori