Rikthimi i Superman-it, plas "virusi" Suarez në web (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ishte i dëmtuar dhe në dyshim që para fillimit të Botërorit por i mjaftuan 86 minuta në fushë që të dërgonte në shtëpi një prej kombëtareve që ishte mes pretendentëve për të fituar Kupën e Botës, ose të paktën të ecte më shumë se sa faza e grupeve.

Luis Suarez, ylli i Liverpool, ishte heroi i mbrëmshëm i Uruguajit në fitoren kundër Anglisë. Një dopietë e tij jo vetëm që i mban ende të gjalla shpresat e vendit të tij për të vijuar më tej në "Brazil 2014", por bën "Tre Luanët" të ndjekin rrugën e Spanjës.

Kjo ka bërë që në rrjetet sociale të nisë menjeherë "virusi" Suarez, duke vënë në lojë madje edhe Mbretëreshën Elizabeth. /albeu.com/
Shtuar më 20/06/2014, ora 12:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori