Braçe deklaratë nënçmuese për Olympiakos, reagime në Greqi (FOTO LAJM)

Një koment nënçmues për ekipin grek të Olympiakos, i shkruar nën euforinë e tifozit nga deputeti socialist Erion Braçe, ka shkaktuar reagimet e klubit grek dhe të shtypit të vendit fqinjë. "Juvent

 
 
Si ju duket vendimi i UEFA-s për ti dhënë ndeshjen Serbisë me rezultat 3-0?
2.62 %
95.02 %
1.24 %
1.1 %
Total 18380 Vota!