Arsenal-Napoli, formacionet e mundshme
Pëlqej
Pas fitores entuziasmuese ndaj Borussia Dortmund Napoli kërkon rikonfirmimin në Champions League në përballjen e sotme kundër Arsenal, kryesuese e Premier League.

Arsene Wenger pritet të hedhë në fushë Ramsey, Ozil dhe Rosicky pas sulmuesit të vetëm Olivier Giroud, ndërsa Rafa Benitez do të ketë Higuain si sulmues të vetëm, edhe pse argjentinasi mbetet në dyshim, dhe pas krahëve të tij do të jetë treshja Callejon, Hamsik dhe Insigne. /albeu.com/

Formacionet e mundshme:

ARSENAL (4-2-3-1): Szczesny; Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs; Flamini, Wilshere; Ramsey, Oezil, Rosicky; Giroud. Tr. Wenger

NAPOLI (4-2-3-1): Reina; Zuniga, Britos, Albiol, Armero; Behrami, Inler; Callejon, Hamsik, Insigne; Higuain. Tr. Benitez

ARBITËR: Maziç (Serbi)
Shtuar më 01/10/2013, ora 12:03
Ndeshja e fundit
00/00/0000, ora 00:00
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Vizito faqen e Arsenal FC në Albeu
Ndeshja e fundit
18/05/2014, ora 15:00
Ndeshja e rradhës
Nuk ka ndeshje!
Vizito faqen e SSC Napoli në Albeu
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori