"AS" zbulon trajnerin favorit të Real Madrid-it
E përditshmja spanjolle "AS" së fundmi ka shkruar një artikull mbi favoritin e mundshëm për stolin e Real Madridit.

artikull thuhet se favorit kryesor për tu bërë trajneri i ardhshëm i Real Madrid-it, është ish-mesfushori i kësaj skuadre
Guti.

Real Madrid ka tentuar që të sjell pranë skuadrës emra si Mauricio Pochettino e Massimiliano Allegri, por nuk ka arritur të akordohet me asnjërin prej tyre dhe tani madrilenët kanë kthyer vëmendjen te Guti.

Guti sipas "AS" ka më shumë shanse se çdo trajner tjetër për të ardhur në pankinën e Real Madrid duke qënë se ai është i dashuruar me këtë skuadër. /albeu.com/

Shtuar më 08/06/2018, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori