Bashkëshortja e Matri-t "shpërthen" kundër komentuesit

Bashkëshortja e Alessandro Matri, Federica Nargi është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, ku në instagramin e saj numëron rreth 3 milion ndjekës.

Por jo gjithmonë është gjë e mirë të keshë kaq shumë ndjekës, pasi në foto e saj të publikuara siç ndodh të personat publik ka edhe komente negative.

Federica duket se është tipi që nuk i pëlqen komentet negative dhe në një të tillë të marrë në insatgram ka reaguar ashpër.

“Ke 3 muaj në Formenera”. shkuante një ndjekës në foton e saj të fundit.

Por nuk ka munguar aspak edhe reagimi i Federicas teksa i është kthyer: “Cili është problemi yt, nëse dua të qëndroj 3 muaj në Formenera?”

Edhe "VIP-at" kanë nerva... /albeu.com/

Shtuar më 25/08/2018, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori