Bayern-Barça, reagimet e yjeve të sportit (FOTO LAJM)

MARIO BALOTELLI (MILAN): Urime Bajern për fitimin e Champions Leauge 2012-2013! Të mërkurën në Dortmund duhet të mbahet një minutë heshtje për vdekjen e Barcelonës të martën.

Fitorja 4-0 Bayern Munchen kundër Barcelonës dhe paraqitja e suksesshme në fushë kanë tërhequr vëmendjen e shumë personazheve të botës së futbollit në kontinent. Ata kanë dhënë mendimin e tyre në lidhje më këtë duel titanësh, nëpërmjet profileve në rrjetet e tyre sociale. /albeu.com/

Disa prej tyre ua sjellim në foto-galerinë e mësipërme:


Shtuar më 25/04/2013, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori