E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Bayern Munich firmos me kampionin e botës
Franca u shpall kmapione e botës pas 20 vitesh pasi mundi në finalen e "Russia 2018", Kroacinë.

Tashmë lojtarët francez shihen si ndër më të mirët në Botë pas paraqitjes në Botëror.

Së fundmi raportohe se Kampioni i Botës me Francën Benjamin Pavard i VfB Stuttgart, ka nënshkruar që gjatë Botërorit në Rusi një kontratë me FC Bayern Munich.

Pavard ka luajtur si mbrojtës i djathtë gjatë Botërorit dhe ka lënë përshtypje shumë të mira. Te Stuttgart ai ka një kontratë deri më 2021, por më 2019 i aktivizohet një klauzolë lirimi me vlerë 35 mln euro. /albeu.com/

Shtuar më 19/07/2018, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori