Beckham i lutet Real Madrid-it të mund Liverpool-in
Pëlqej
Ish-lojtari i Manchester United, David Beckham duket se ende nuk e ka harruar rivalitetin për skuadrën e Liverpool, ku së fundmi ka deklaruar se dëshiron që finalen e Champions League-s ta fitoj Real Madridi.

Beckham madje i është lutur skuadrës madrilene ku edhe ka qwnw pjesw e saj, që tw fitojë ndeshjen kundër Liverpool.

Ish-kapiteni i Anglisë gjatë një interviste është shprehur kështu:

“I uroj Realit, Zizus, presidentit dhe futbollistëve të tyre fat për finalen e Champions League dhe ju lutem fitoni ndaj Liverpool, ju lutem shumë!” /albeu.com/

Shtuar më 26/05/2018, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori