Blerja 45 milionshe e Realit dështon në “Santiago Bernabeu” (VIDEO)
Është vetëm 18 vjeç dhe është prezantuar me kampionët e Europës.

Bëhet fjalë për Vinicius Junior i cili më në fund e ka veshur fanellën e "Los Blancos"

Vinicius, është blerë dy vite më parë për 45 milionë euro, dhe së fundmi është prezantuar në Santiago Bernabeu aty ku dëshiron të lë gjurmë si shumë yje të futbollit.

Por, gjatë prezantimit, 45 milionëshi duket se ishte nervoz dhe i emocionuar para shumë tifozëve dhe bënte gabime me topin.

Për më shumë ndiqni videon. /albeu.com/
Shtuar më 21/07/2018, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori