Bukuroshja italiane mund të "tradhtojë" Dybalan me Ronaldon

Juventusi padyshim që është një nga klubet më të mirë në botë dhe së fundmi me blerjen e bujshme të Cristiano Ronaldos, këtij klubi i janë shtuar shumë tifozët dhe mbështetësit.

Një ndër tifozët më të flakta të ‘Zonjës së Vjetër’ është edhe modelja italiane Laura Bragato e cila ka si lojtarë të preferuar të saj, argjentinasin Paulo Dybala.

Por sipas asaj që raporton ‘Corrieredellosport’ thuhet se pas ardhjes së Ronaldos ajo mund të "tradhtojë" Dybalan me Ronaldon pasi ky i fundit njihet për fanset e shumta femra. /albeu.com/


Shtuar më 13/08/2018, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori