Carvajal: Në Dortmund duhet të tregojmë versionin tonë më të mirë
Pëlqej
Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal, ka folur në konferencën për media para ndeshjes ndaj Borussia Dortmundit në Ligën e Kampionëve.

“Duhet të tregojmë versionin tonë më të mirë. Besoj se do marrim tre pikë. Por luaj shumë dhe po ndihem në maksimum të formës. Pak alternativa? Achraf Hakimi po mëson shpejt, por unë nuk kam nevojë për konkurrencë për t’u përmirësuar. Konkurrenca më e mirë është vetja ime”, ka shtuar spanjolli.

Los Blanocs renditën të parët me tre pikë, aq sa Tottenhami. Kubi nga kryeqyteti spanjoll ndeshjen e parë e fitoi ndaj Apoelit me rezultat 3-0. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2017, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori