Champions, maskotat e Juves dhe Bayernit takohen në aeroport (FOTO LAJM)

Pëlqej
J, zebra maskote e Juventusit, gjithmone e pranishme ne ndeshjet e bardhezinjeve ne shtepi, ka qene mikpritesja e maskotes se Bayern Munchen, Berni, ne Torino, raporton Portali Albeu.

Bernie mberriti ne qytetin italian per sfiden e neserme ne Champions League, qe starton ne ora 20:45. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2016, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori