Chelsea–Arsenal gjithçka gati, Xhaka e nis si titullar (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sonte në orën 18:30 do të luhet derbi i Anglisë, Chelsea vs Arsenal.

Ndërkohë së fundmi janë publikuar edhe formacionet zyrtare për të dy skuadrat.

Chelsea edhe këtë ndeshje nuk ka startuar me Eden Hazard dhe Kovacicin, kurse Arsenali prapë mesfushën Guendouzit dhe Xhakës, derisa në sulm prapë ka startuar Aubameyang. /albeu.com/


Shtuar më 18/08/2018, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori