Ndiqni LIVE protestën e opozitës
Çmenduri! Modriç transferohet te Interi "falas"
Klubi i Interi është prej ditësh në gjurmët e mesfushorti më të mirë të Botërorit, Luka Modric.

Në raportimet e mediave italiane thuhet se Inter ka pasur disa kontakte me bashkëshorten dhe njëkohësisht menaxheren e Modric e cila ju ka ofruar shërbimet e kroatit.

Por këto spekulime i ka shtuar edhe më shumë e përditdhmjë spanjolle "AS" e cila thotë se Modriç mund të shkojë te Inter me parametra zero.

Prestigjozia "AS" shkruan se në kontratën e Modric është një marrëveshje mes palësh që lejon kalim në klubet e tjera nese këtë e kërkon vetë lojtari.

Por pavarësisht këtyre lajmeve, presidenti i Real Madridit, Perez ka kërkuar 750 milion euro për shërbimete Modric. /albeu.com/Shtuar më 05/08/2018, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori