Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
CR7 "thyen akullin" dhe i jep tre pikë Juventus (VIDEO)


Pëlqej
Cristinao Ronaldo ka shkëlqyer ditën e sotme në ndeshjen kundër Sassuolos.

Ai ka shënuar të dy golat e fitores për "Zonjën e vjetër", duke i dhënë kështu tre pikë të tjera në kampionatin Italian.

Goli i parë i Ronaldos erdhi në minutën e 50' ndërsa goli i dytë në të 65' ku pas një shpërthimi nga mesi i fushës ai mposhti përsëri portierin e Sasuolos.

Nga ana tjetër Sassuolo janë kujtuar duke shënuar një gol në fund të takimit për ti cuar shifrat në 2-1, gjithsesi nuk ka patur më kohë dhe Juventus mori fitoren e katërt në Serie A./albeu.com/
Shtuar më 16/09/2018, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori