Deco zgjedh Top 11 e ëndrrave në Champions (FOTO LAJM)

MANUEL NEUER
Portugezi Deco është fitues i dy Champions League-ve, një me Porton në vitin 2004 dhe me Barcelonën në vitin 2006. Ai ka luajtur edhe me Chelsean në 103 në Europë duke shënuar 19 gola, përcjell Portali Albeu.

Duke hedhur sytë pas në karrierën e tij fantazisti portugez ka përzgjedhur edhe Top 11 e ëndrrave në Champions League, ku nuk ka harruar pa futur Lionel Messin, Cristiano Ronaldon, Ronaldinhon apo Zinedine Zidane. /albeu.com/
Shtuar më 27/03/2015, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori