Dëmtimi horror i mbrojtësit, Everton konfirmon gjendjen e rëndë

Mbrojtësi anglez i Evertonit, Michael Keane u dërgua me urgjencë në spital, pasi u dëmtua rëndë në fund të ndehsjes me Bournemouth.

Mbrojtësi pësoi një përplasje të rëndë të kokës me shokun e skuadrës, Idrissa Gueye.

Kin u vendos mbi një barelë me qafën e tij të mbështjellë dhe një aparat oksigjeni mbi gojën e tij.

Së fundmi Evertoni e ka konfirmuar se Michael Keane ka një frakturë në kafkën e tij pas goditjes horror në ndeshjen e së shtunës. /albeu.com/Shtuar më 26/08/2018, ora 15:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori