Dita e derbit, Lisbona pushtohet nga tifozët (VIDEO)
Që prej orëve të para të mëngjesit tifozë madrilenë të Atleticos dhe Realit kanë pushtuar rrugët dhe sheshet e Lisbonës në pritjefinales së madhe të "Da Luz"-it që luhet në ora 20:45.

Mendohet se numri i tyre arrin në 120 mijë, por vetëm gjysma e tyre do të ketë mundësinë ta shohë ndeshjen live nga stadiumi. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2014, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori